Turbodmychadla - prodej a servis zajistí Turbocar s.r.o.
Specializovaná firma pro opravy, prodej a servis turbodmychadel TurboCar, s.r.o. trvale zabezpečuje tuto činnost již od roku 1996. Specializuje se na všechny typy turbodmychadel pro motory nákladních, osobních a zemědělských vozidel, ale i stavebních a drážních strojů.

ČS Srní - Záchytný bod na Šumavě
Už od dětství jezdíte na Šumavu, protože milujete zdejší nedotčenou přírodu, klid, lesy a ten božský horský vzduch? Jezdíte autem a vždy musíte myslet na to, abyste nejpozději v Klatovech ještě natankovali, protože nechcete riskovat dojezd na svítící kontrolku paliva ve Vašem voze?

Nejen odtahová služba
Už se Vám někdy stalo, že Vás auto nechalo stát na silnici několik kilometrů od domova a Vy nevěděli co dělat? Už nechcete tento nepříjemný pocit beznaděje zažít? S námi budete v bezpečí! Zavolejte a my už se o Vás i Vaše auto postaráme!

Opel Astra - vůz pro rok 2015
Každý rok automobilový průmysl přináší celou škálu zajímavých modelů nejrůznějších světových značek. Opel Astra si pro nás v roce 2015 připravila obrovské překvapení...

Oprava laku auta a alu kol Praha
Profesionální a rychlé opravy laku auta v Praze - opravíme drobné škrábance na laku karoserie auta i poškození laku na ALU kolech i discích.